Meny
Press   |   A-kassa   |   Kyrkfack   |   Kalender
 
Logga in

Vi som arbetar på förbundskansliet

  • Bror Holm, förbundsordförande
    bror.holm@kyrka.se

     

     

     

     

  • Vibeke Hammarström, kanslichef

    08-441 85 72, vibeke.hammarstrom@kyrka.se

     

     

     

  • Åsa Sandström, biträdande förhandlingschef

    072-704 95 77 asa.sandstrom@kyrka.se

     

     

     

     

  • Astrid Graf, ombudsman

    08-441 85 75, astrid.graf@kyrka.se

     

     

     

     

  • Stefan Sterner, ombudsman, jurist

    08-441 85 69, Mobil: 072-721 95 69, 
    stefan.sterner@kyrka.se

     

     

     

  • Roland Asplund, kommunikatör

    072-721 95 67, roland.asplund@kyrka.se 

     

     

     

    Jennie Nylander, chefssekreterare

  • 08-441 85 76, jennie.nylander@kyrka.se

     

     

     

     

  • Christina Jansson, ekonom

    072-7219570, christina.jansson@kyrka.se

     

     

     

  • Åsa Jansson, medlemskoordinator

    08-441 85 71, asa.jansson@kyrka.se

     

     

     

     

    Fotograf: Johannes Frandsen & David Lagerlöf

    Senast ändrad 2018-07-26
     
     
    Kyrkans Akademikerförbund
    Östermalmsgatan 68 A
    114 50 Stockholm
    Besök: Östermalmsgatan 68 F
     
    Telefon: 08-441 85 60
    Fax: 08-441 85 77
    kansli@kyrka.se
    Org.nr: 802002-7218